Vantaa

Myynti ja projektien hoito

Tarjouspyynnöt postitse: 
Betonimestarit Oy
Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa

Tarjouspyynnöt sähköisesti: tarjouslaskenta@betonimestarit.fi
 

Teknobulevardi 3-5
01530 Vantaa
Puh. 020 743 3935
Yleinen sähköpostiosoitemuoto: etunimi.sukunimi@betonimestarit.fi

Myynti

Jari Issakainen

myyntijohtaja
Puh. 020 743 3482
jari.issakainen@betonimestarit.fi

Timo Venho
johtaja
Puh. 020 743 3934
timo.venho@betonimestarit.fi


Myynti, kansainväliset asiat
Juha Soilu
johtaja
Puh. 020 743 3822
juha.soilu@betonimestarit.fi

Tarjouslaskenta
Jaana Huusko
laskentapäällikkö
Puh. 020 743 3937
jaana.huusko@betonimestarit.fi

Projektien hoito
Jukka Kirvesniemi
projektipäällikkö,
Etelä-Suomen ja Kymenlaakson projektien hoito

Puh. 020 743 3586
jukka.kirvesniemi@betonimestarit.fi

Hannu Pärkö (Pomarkku)
projektipäällikkö,
Länsi-Suomen ja Pirkanmaan projektien hoito

Puh. 020 743 3923
hannu.parko@betonimestarit.fi

Jouko Parviainen
projektipäällikkö
Etelä- ja Länsi-Suomen projektien hoito
Puh. 020 743 3489
jouko.parviainen@betonimestarit.fi